19 października br. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. W tym roku Branżowa Szkoła I Stopnia oraz Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy pod opieką, p. Urszuli Gołębiewskiej oraz p. Katarzyny Karasińskiej- Ciarka, przygotowała uroczystość, która składała się z dwóch części: oficjalnej i artystycznej.
    W części oficjalnej Dyrektor szkoły p. Robert Kowalski powitał całą społeczność Ośrodka i wygłosił słowo wstępne. Następnie przekazał życzenia wszystkim pracownikom szkoły. Wyróżniający się pedagodzy oraz pracownicy administracji i obsługi otrzymali Nagrody Dyrektora Szkoły.
    Część artystyczna przeniosła nas wszystkich w czasy starożytnego Egiptu oraz romantyzmu. Na koniec powróciliśmy do czasów współczesnych. Uczniowie w przepiękny sposób dziękując swoim nauczycielom, złożyli im serdeczne życzenia i słowa podziękowania za cały wkład włożony w ich dotychczasową edukację. Uroczystość uświetnił śpiew oraz taniec naszych uczniów.
    Wszyscy aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.