KARNAWAŁOWE SZALEŃSTWO W NASZEJ SZKOLE

    Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla płockich szkół specjalnych to dzień niezwykły, wyczekiwany przez wiele tygodni.
Tradycyjnie w naszym Ośrodku dnia 27 lutego 2019r. odbyła się zabawa karnawałowa dla zaprzyjaźnionych uczniów płockich szkół specjalnych, absolwentów i ich rodziców.
    Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców wszyscy bawili się ze szkolnymi kompanami, a także swoimi wychowawcami oraz rodzicami. Rozrywkę uczestnikom balu zapewnił Dj Radek, który nikomu nie pozwolił się nudzić. W tańcu wirowały księżniczki, czarownice oraz różne postacie z bajek - solo, w parach, w kółkach i wężykach. Uczniowie chętnie uczestniczyli w konkursach.
    Królem balu został Mateusz Krawczyński, a królową - Justyna Dużyńska. Bal trwał trzy godziny, a za sprawą dobrze dobranej muzyki i wspaniałej atmosfery wszyscy mieli ochotę zostać dłużej. Ostatnie piosenki bisowano po kilka razy. Każdy tańczył do utraty tchu, by nie zmarnować szansy na karnawałowe szaleństwo w gronie przyjaciół. Uczniowie podczas zabawy mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności tanecznych i wokalnych. W czasie balu odbyła się również sesja zdjęciowa, podczas której zostały uwieńczone na pamiątkę wspaniałe przebrania wychowanków. Aby zregenerować swoje siły i nabrać nowej energii do karnawałowych szaleństw balowicze skosztowali pyszny poczęstunek.
    Kiedy czas zabawy dobiegł końca uczniowie z żalem opuszczali salę balową. Radość, energia, uśmiechy na twarzach uczniów bezcenne!!! Już od dziś z niecierpliwością czekamy na następną zabawę karnawałową w naszej szkole. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

 • 001
 • 002
 • 003
 • 004
 • 005
 • 006
 • 007
 • 008
 • 009
 • 010
 • 011
 • 013
 • 014
 • 015
 • 016