SOSW NR 2 - INTERNAT

GRILL INTEGRACYJNO-POŻEGNALNY

    W dniu dzisiejszym odbył się w naszym  internacie grill integracyjno-pożegnalny dla naszych wszystkich wychowanków. Przy dźwiękach dobrej muzyki mieszkańcy internatu mieli okazję powspominać kończący się rok szkolny. Wspólne tańce, gry oraz zabawy na świeżym powietrzu pozwoliły naszej społeczności internackiej świetnie się bawić i cieszyć piękną pogodą. Humory dopisywały, apetyty też, a pyszna kiełbaska i wypieczona kaszanka szybko znikały z talerzy. To było bardzo fajne popołudnie, a uśmiechy na twarzach naszych podopiecznych nie znikały do samego wieczora.

RAJD PO PŁOCKU

    13 czerwca 2018 r. grupa wychowanków internatu branżowej szkoły zawodowej wzięła udział w rajdzie historycznym po Płocku. Uczestnicy zostali podzieleni na 2grupy i wzięli udział w rywalizacji której tematem przewodnim była historia Płocka oraz najważniejsze zabytki i najbardziej znane miejsca w Płocku. Rywalizacja była niezwykle zacięta a nasi wychowankowie solidnie się przygotowali do rajdu po naszym mieście i konkurencji związanych z historią Płocka. Na wszystkich uczestników czekały na koniec słodkie nagrody.

PREZENTY DLA NASZYCH MAM

    Mama to cud wymarzony. Wychowanki grupy V i VI z okazji najbardziej osobistego święta w roku, jakim jest Dzień Matki, przygotowały kartki okolicznościowe. Każda z dziewcząt wykazała się kreatywnością i twórczym myśleniem. Z efektów wszystkie były bardzo zadowolone.

DZIEŃ Z ŻYCIA GRUPY V I VI

    Zakupowe szaleństwo w Tesco: wdrażanie do prawidłowego planowania zakupów,  dokonywanie prostych obliczeń matematycznych przydatnych w codziennym życiu.