MAMY MISTRZA !!!

W dniu 25 kwietnia sześciu uczniów naszego Ośrodka wzmocnionych trójką zawodników  z Ośrodka nr 1 wzięło udział w XVII Mistrzostwach Mazowsza w Piłce Nożnej Mazowieckiego Stowarzyszenia Sportowego „Sprawni Razem” w Warszawie.
    W grach eliminacyjnych zmierzyliśmy się z drużyną Leszna oraz gospodarzy zawodów pokonując ich kolejno 4-1 i 2-0. Dobra gra naszego zespołu sprawiła, że wygraliśmy grupę i w półfinale turnieju trafiliśmy na ekipę z Łosic. Po raz kolejny wyśmienita dyspozycja sprawiła, że awansowaliśmy do wielkiego finału pokonując rywali 3-1. Mecz o pierwsze miejsce to nasza zdecydowana przewaga i festiwal niewykorzystanych sytuacji . Po indywidualnym błędzie jednego z obrońców to jednak drużyna z Ciechanowa jako pierwsza strzeliła bramkę. Wynik długo się nie zmieniał, gdy w ostatniej minucie meczu Dorian Pilaszewski popisał się przepięknym strzałem za pola karnego i umieścił piłkę w prawym górnym rogu bramki. Dogrywka!! Nasi uczniowie zmotywowani przez trenerów przystąpili do decydującego starcia jeszcze bardziej skupieni niż dotychczas. Po pięknej indywidualnej akcji Doriana Pilaszewskiego, Grzegorz Bronikowski strzelił gola na 2-1 a następnie na 3-1 i już wszystko było jasne. Nasza reprezentacja w składzie : Dorian Pilaszewski, Dawid Ciura, Grzegorz Bromka, Grzegorz Bronikowski, Patryk Kozłowski, Dominik Niewiadomski  prowadzona przez trenerów Pawła Śpiegowskiego i Krzysztofa Siudzińskiego zdobyła tytuł Mistrza Mazowsza i będzie reprezentować województwo na majowych Mistrzostwach Polski w Piłce Nożnej 11-osobowej w Płocku, których organizatorem będzie nasza szkoła i działający przy  niej Uczniowski Klub Sportowy „Lasotczak”.